Нам довіряють 12 років!
УкрРус
Особистий кабінет

Online страхування

Розрахувати вартість
Сплатити online
Страховий випадок
0 800 50 34 99
Гарячая линия
бесплатно для звонков
в пределах Украины
НАШІ ВИПЛАТИ 2016
030295994
/ добровільна відповідальність

«ЄСС» ПОКРИВАЄ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ - ПЕРЕД ТРЕТІМИ ОСОБАМИ ВАША ВПЕВНЕНІСТЬ

Фраза класика Ф.М. Достоєвського «Кожна людина відповідальна перед усіма людьми за всіх людей і за все» наводить на думку, що в непередбачених випадках навіть при сумлінному виконанні обов'язків як службових, так і цивільних виникає відповідальність перед іншими (третіми) особами, а витрати на відшкодування збитків не завжди заплановані. Суб'єкт підприємницької діяльності не може працювати у вакуумі, його робота пов'язана з налагодженням співпраці, наданням клієнтам послуг. У разі знаходження офісу в орендованому приміщенні виникає ризик нанесення збитків третім особам - сусіднім приміщенням поруч або поверхом нижче, як приклад, в разі пориву труби. При цьому під третіми особами маються на увазі також відвідувачі ваших торгівельних точок або випадкові перехожі, майно і здоров'я яких може постраждати від непередбачуваного події, що сталася на території вашого підприємства, установи або офісу. Основна мета страхування відповідальності перед третіми особами - захист майнових інтересів потерпілих осіб; додаткова мета - захистити бюджет від необхідності виділяти незаплановані кошти на виплату відшкодування третім особам. СК «Європейський Страховий Союз» здійснює добровільне страхування відповідальності перед третіми особами відповідно до чинного законодавства і пропонує надійний і доступний страховий захист.


ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВЛАСНИКА (ЕКСПЛУАТАНТА) ВОДНОГО ТРАНСПОРТУ

при експлуатації судна


image6.jpeg
 • Мета страхування - відшкодування шкоди, заподіяної членам екіпажу, пасажирам, багажу, пошті і вантажу, прийнятим до перевезення, а також третім особам, а саме:
  • відповідальність за вантаж;
  • відповідальність перед членами екіпажу, пасажирами або третіми особами;
  • шкоди навколишньому середовищу в результаті розливу / скидання з судна нафти та / або нафтопродуктів або інших забруднюючих речовин.
 • Договір страхування необхідний експлуатантам водного транспорту.
 • Розмір страхового тарифу становить приблизно 1% від страхової суми.
 • Місце дії Договору страхування - акваторія (судноплавних вод річок, озер та / або морів), включаючи територію портових вод, доків, бухт і гаваней, а також приміщень для зберігання та/або ремонту судна.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ АВТОПЕРЕВІЗНИКА

при автоперевезенні 

вантажів


image7.jpeg
 • Мета страхування - відшкодування збитків, заподіяних третім особам, що виникли при автомобільному перевезенні вантажів забезпеченим транспортним засобом, а саме:
  - відповідальність за вантаж;
  - відповідальність перед третіми особами;
  - витрати при здійсненні перевезення.
 • Договір страхування необхідний автомобільним перевізникам - суб'єктам підприємницької діяльності, які здійснюють (на підставі договору перевезення) перевезення вантажу і виконують інші, пов'язані з цим дії (оформлення транспортних і приймально-передавальних актів, здійснення розрахунків за перевезення з іншими транспортними організаціями, інформування клієнтів про готелі або відправлення їх вантажів, митні операції та ін.).
 • Розмір страхового тарифу становить приблизно 1,2% від страхової суми.
 • Місце дії Договору страхування - маршрут перевезення вантажу (країни - члени міжнародної системи «Зелена карта», Російська Федерація, Білорусь, Україна, країни СНД, інші країни, крім районів, де відбуваються громадські заворушення, збройні конфлікти, масштабні антитерористичні заходи та інше

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПІДПРИЄМСТВА

при оренді офісів / приміщень


image4.jpeg
 • Мета страхування - відшкодування шкоди, заподіяної пожежею, вибухом, аварійним витоком рідин або іншими надзвичайними подіями в ході господарської діяльності.
 • Договір страхування необхідний громадянам України, які орендують офіси / приміщення.
 • Розмір страхового тарифу становить приблизно 0,5% від страхової суми

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВЛАСНИКІВ СОБАК

при володінні
собакою


image5.jpeg
 • Мета страхування - відшкодування шкоди, внаслідок агресивної та / або непередбачуваної дії собаки.
 • Договір страхування необхідний при використанні собак в службових цілях (охорона, пошукова та ін.) та при утриманні собак в домашніх умовах (у дворі або в квартирі).
 • Розмір страхового тарифу становить приблизно 0,7% від страхової суми.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПРОФЕСІЙНА

при господарській діяльності


image3.jpeg
 • Мета страхування - відшкодування шкоди, заподіяної третім особам під час господарської діяльності.
 • Договір страхування необхідний як «іміджеве» страхування особам, які здійснюють господарську діяльність (арбітражним керуючим; туроператорам, турагентам; нотаріусам; автомийка; охоронним агентствам; оцінювачам; перевізникам пасажирів автомобільним транспортом; будівельникам; СТО і ін.).
 • Розмір страхового тарифу становить приблизно 2% від страхової суми

Страховим випадком є дії страхувальника, внаслідок яких настає його цивільна відповідальність за шкоду перед третіми особами:

 • в смерті / нанесенні шкоди здоров'ю (смерть, інвалідність, тимчасова непрацездатність);
 • в пошкодженні чи знищенні майна (майновий збиток).

Страхова сума встановлюється за згодою сторін на підставі документів, що підтверджують обсяги можливих збитків.

Під третіми особами розуміються особи, які не є Страхувальником (Вигодонабувачем), членами його сім'ї, його працівниками, представниками, орендарями (наймачами) або знаходяться в місці дії Договору страхування за згодою Страхувальника та / або Вигодонабувача.

Під членами сім'ї Страхувальника (Вигодонабувача) розуміються особи, які спільно проживають, пов'язані спільним побутом, мають взаємні права та обов'язки.

Безумовна франшиза - частина збитку, яка не відшкодовується.