Нам довіряють 12 років!
УкрРус
Особистий кабінет

Online страхування

Розрахувати вартість
Сплатити online
Страховий випадок
0 800 50 34 99
Гарячая линия
бесплатно для звонков
в пределах Украины
НАШІ ВИПЛАТИ 2016
030295994
/ обязательное страхование ответственности

«ЄСС» ПОКРИВАЄ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ - ПЕРЕД ТРЕТІМИ ОСОБАМИ ВАША ВПЕВНЕНІСТЬ

Фраза класика Ф.М. Достоєвського «Кожна людина відповідальна перед усіма людьми за всіх людей і за все» наводить на думку, що в непередбачених випадках навіть при сумлінному виконанні обов'язків як службових, так і цивільних виникає відповідальність перед іншими (третіми) особами, а витрати на відшкодування збитків не завжди заплановані. Основна мета страхування відповідальності - захист майнових інтересів потерпілих осіб; додаткова мета - звільнення винних осіб в нанесенні збитку від обов'язку відшкодовувати ці збитки. СК «Європейський Страховий Союз» здійснює обов'язкове страхування відповідальності перед третіми особами відповідно до чинного законодавства і пропонує надійний і доступний страховий захист.


ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
ВЛАСНИКІВ ЗБРОЇ

обов'язково при законному володінні


image6b.jpg
 • Мета страхування - відшкодування шкоди, заподіяної життю, здоров'ю та майну третіх осіб внаслідок володіння, зберігання чи використання зброї.
 • На підставі Постанови КМУ від 29.03.2002р. № 402.
 • Договір страхування необхідний громадянам України, які володіють, зберігають або використовують зброю: бойову, навчальну, виготовлену за спецзамовленням, несучасну стрілецьку, мисливську, спортивну, холодну, пневматичну, зброю, власниками якої є юридичні особи (крім військовослужбовців Збройних Сил України та інших формувань, працівників органів внутрішніх справ, прокуратури, суду та інших правоохоронних органів під час виконання ними службових обов'язків).
 • Розмір страхового тарифу - один неоподатковуваний мінімум доходів громадян (17 грн.), незалежно від наявності виду і кількості зброї у однієї людини.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СУБ'ЄКТІВ ПЕРЕВЕЗЕННЯ НЕБЕЗПЕЧНИХ ВАНТАЖІВ

обов'язково при перевезенні


image5b.jpg
 • Мета страхування - відшкодування шкоди, заподіяної життю, здоров'ю та майну третіх осіб, а також збитків, завданих навколишньому середовищу.
 • На підставі Постанови КМУ від 01.06.2002р. № 733.
 • Договір страхування необхідний: відправникам небезпечних вантажів, перевізникам небезпечних вантажів, одержувачам небезпечних вантажів.
 • Розмір страхового тарифу залежить від класу небезпеки вантажу та виду транспорту, яким він перевозиться і визначається Постановою КМУ N 733 від 01.06.2002р.
 • Для перевезення небезпечних вантажів Державтоінспекція МВС України видає спеціальні дозволи, які не видаються без договору страхування відповідальності перевізника.
 • Місце дії Договору страхування - маршрут транспортування вантажу.


ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ НА ОБ'ЄКТАХ ПІДВИЩЕНОЇ НЕБЕЗПЕКИ

обов'язково при володінні, господарському віданні або оперативному управлінні


image4b.jpg
 • Мета страхування - відшкодування шкоди, заподіяної життю, здоров'ю та майну третіх осіб, а також природним ресурсам, територіям та об'єктам природно-заповідного фонду внаслідок пожежі та / або аварії на об'єкті підвищеної небезпеки.
 • На підставі Постанови КМУ від 16.11.2002р. № 1788.
 • Договір страхування необхідний підприємствам, установам і організаціям підвищеної небезпеки, включаючи пожежовибухонебезпечні об'єкти та об'єкти, господарська діяльність на яких може призвести до аварій екологічного та санітарно-епідеміологічного характеру.
 • Розмір страхової суми залежить від категорії небезпеки і визначається Постановою КМУ № 1788 від 16.11.2002р.
 • Розмір страхового тарифу залежить від категорії небезпеки і визначається Постановою КМУ № №1788 від 16.11.2002р.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
ПРИВАТНОГО НОТАРІУСА

обов'язково
для приватного нотаріуса


image3b.jpg
 • Мета страхування - відшкодування шкоди, заподіяної третім особам в результаті вчинення нотаріальних дій та / або здійснення функцій державного реєстратора прав на нерухоме майно або недбалості страхувальника.
 • На підставі Постанови КМУ від 19.08.2015р. № 624.
 • Договір страхування необхідний нотаріусам, які займаються приватною нотаріальною діяльністю, та приватним нотаріусам, що здійснюють функції державного реєстратора прав на нерухоме майно.
 • Розмір страхової суми встановлюється за згодою сторін, але не може бути менше, ніж тисяча мінімальних розмірів заробітної плати.
 • Розмір страхового тарифу залежить від наявності франшизи і становить до 0,3% від страхової суми.


Під третіми особами розуміються особи, які не є Страхувальником (Вигодонабувачем), членами його сім'ї, його працівниками, представниками, орендарями (наймачами) або знаходяться в місці дії Договору страхування за згодою Страхувальника та / або Вигодонабувача.

Під членами сім'ї Страхувальника (Вигодонабувача) розуміються особи, які спільно проживають, пов'язані спільним побутом, мають взаємні права та обов'язки.

Безумовна франшиза - частина збитку, яка не відшкодовується.