Нам довіряють 12 років!
УкрРус
Особистий кабінет

Online страхування

Розрахувати вартість
Сплатити online
Страховий випадок
0 800 50 34 99
Гарячая линия
бесплатно для звонков
в пределах Украины
НАШІ ВИПЛАТИ 2016
030295994
/ Страховий словник

ТАБЛИЦЯ СМЕРТНОСТІ

mortality (life) table 
статистична таблиця, в якій містяться розрахункові показники, що характеризують смертність населення в різному віці і дожиття при переході від однієї вікової групи до іншої. Т. с. складається в цілому за населенням і щодо чоловічої та жіночої статті. Використовується при проведенні актуарних розрахунків.

ТАНТЬЄМА

profit commission 
комісія з отриманого прибутку, яку перестраховик щорічно виплачує цедентові за наслідками проходження договорів перестрахування. Застереження про Т. е формою заохочення перестраховиком цедента за надану участь у договорах перестрахування і обережне ведення справи.

ТАРИФИ СТРАХОВІ

insurance tariff 
ставки страхових платежів з одиниці страхової суми за певний період. С. т. складається з нетто-ставки і навантаження. Їх сума дорівнює брутто-ставці.

ТЕНДЕРНЕ ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

tender clause 
вимога в полісах зі страхування суден, яка зобов’язує страхувальника негайно сповіщати страховикові про всі аварії судна, що можуть бути об’єктом подання претензій до страховика.

ТЕРМІН СТРАХУВАННЯ

insurance term 
період дії договору страхування. Звичайно починається не раніше від терміну сплати першого внеску страхової премії і закінчується з наступом страхового випадку, за яким виплачена вся страхова сума. Договір припиняє дію через несплату чергових платежів або з інших причин, а також після закінчення визначеного договором терміну страхування.

ТЕХНІЧНІ РЕЗЕРВИ

technical reserve 
сукупність резервів не зароблених премій (по видах страхування) і резервів збитків. Т. р. утворюються страховиками, які здійснюють види страхування, відмінні від страхування життя, з метою забезпечення майбутніх виплат страхових сум і страхового відшкодування.

ТРАНСПОРТНЕ СТРАХУВАННЯ

transport insurance 
узагальнене поняття при страхуванні всіх видів транспортних ризиків. Т. с. можуть бути охоплені як самі транспортні засоби (див. Страхування каско), страхування вантажів (Страхування карго), а також відповідальності перевізника перед третіми особами, у тому числі й пассажирами.

ТРАНСФЕР

transfer 
переведення, перекладання на когось.

ТРЕТЯ СТОРОНА

third party 
особа, що не є страховиком або страхувальником за конкретним договором (полісом).


Задати запитання


 
П.І.П.:*
Телефон:*
E-Mail:*
Текст повідомлення*
Захист від автоматичного заповнення
Введіть символи з картинки*
 

* - обов'язкові поля